اجتماع مردمی «سلیمانی‌ها» در رشت برگزار شد
عکاس : پویا بازارگرد - مهر | مجتبی محمدی - ایرنا | شناسه خبر : 13729 | تاریخ انتشار : 09 ژانویه 2020 - 15:25 |

 اجتماع بزرگ و مردمی «سلیمانی‌ها» به منظور پاسداشت مقام سردار شهید «حاج قاسم سلیمانی» باحضور اقشار مختلف مردم استان گیلان در رشت برگزار شد.

صبح امروز مردم دیار میرزا کوچک جنگلی در زیر بارش شدید باران و سرمای هوا به پاس یک عمر مجاهدت و رشادت و دلاورمردی های سردار سپهبد شهید «حاج قاسم سلیمانی» اجتماع بزرگ «سلیمانی ها» را در میدان شهدای ذهاب رشت برگزار کردند.

در این اجتماع گیلانیان مؤمن، خداجو، ولایتمدار و شهید پرور که در سال‌های اخیر دو بار میزبان حاج قاسم سلیمانی بودند با حضور در این مراسم عشق و ارادت خود را به این سردار رشید اسلام و جبهه مقاومت اعلام کرده و اقدام تروریستی آمریکا در به شهادت رساندن این شهید بزرگوار را محکوم کردند.

گیلانیان حاضر در این مراسم با مشت‌های گره کرده فریاد «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل»، «مرگ بر منافق» سر داده و آمریکا را شیطان بزرگ نامیدند.

همچنین گیلانیان در حاشیه این مراسم از پاسخ محکم، قاطع، به موقع سپاه پاسداران در موشک باران پایگاه «عین الاسد» و کشته و زخمی شدن شماری از نیروهای آمریکایی و همچنین خسارت سنگین به مدرن ترین تجهیزات موجود در این پایگاه با فریاد «سپاه انقلابی تشکر تشکر» حمایت کردند.

برچسب ها
ثبت دیدگاه
گالری تصاویر مشابه
20 مارس 2020