به گفته یک مقام آگاه در استانداری گیلان، سید محمد احمدی، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استاندار گیلان، به منظور ثبت نام در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، استعفای خود را تقدیم دکتر مصطفی سالاری، استاندار گیلان کرد.

به گزارش رُوار به نقل از این مقام آگاه، استاندار گیلان هنوز با استعفای معاون امور اقتصادی خود موافقت نکرده است؛ با این حال و با توجه به فرجه هشت تا چهارده روزه باقی مانده تا آغاز موعد قانونی استعفای داوطلبان شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی از سمت‌های ذکر شده در ماده ۲۹ قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی، پیش‌بینی می‌شود خبر پذیرش استعفای احمدی از سوی استاندار گیلان، طی هفته آتی رسما اعلام شود.

هنوز از شهرستان یا حوزه انتخابیه مورد نظر احمدی برای ثبت نام در انتخابات خبر قطعی در دست نیست؛ با این وجود پیش‌بینی می‌شود که او از یکی از دو حوزه انتخابیه رشت یا تالش برای شرکت در انتخابات مجلس اقدام کند.

سید محمد احمدی در کارنامه خود مدیرکلی امور اقتصادی استانداری گیلان و فرمانداری شهرستان‌های رودبار، لاهیجان و رشت را دارد و یکی از مدیران خوشنام دولت تدبیر و امید در استان گیلان به شمار می‌آید.

یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و انتخابات میان دوره‌ای مجلس خبرگان رهبری قرار است دوم اسفند ۹۸ در کشور برگزار شود.

  • منبع خبر : رُوار