استاندار سابق گیلان و مدیرعامل جدید سازمان تامین اجتماعی کشور با صدور پیامی در آخرین روز حضور خود در گیلان از همراهی مردم استان تقدیر و طلب حلالیت نمود.

 متن کامل پیام دکتر مصطفی سالاری به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

راهیست راه عشق که هیچش کناره نیست / آنجا جز آن که جان بسپارند چاره نیست

مردم فرهیخته گیلان

روزهای شیرین خدمت به مردم در خطه گیلان پایان یافت اما این پایان با خداحافظی ختم نمی شود و آغازگر سلام دیگری است در خدمت به عموم مردم ایران. الفت بنده با مردمان این دیار بافرهنگ و حماسه آفرین به پیوندی ناگسستنی تبدیل شده است که حکایت مهری است که بر دل نشسته و بیرون نمی‌توان کرد الا به روزگاران… خداوند بزرگ را سپاس می‌گویم که توفیق خدمت به «سرزمین گیلان؛ فخر ایران عزیز» بر من عطا فرمود تا آنچه را می‌دانستم و می‌توانستم در مقطع بسیار حساس کشور برای خدمت به مردم این دیار به کار گیریم.

در طول بیست و یک ماه خدمت در گیلان تلاش کردم در چارچوب سیاستهای دولت تدبیر و امید و از طریق برنامه‌هایی از جمله اصلاح رفتارهای اداری، انضباط مالی، رفع مسائل معیشتی و اقتصادی مردم با استفاده از ظرفیت‌های درونی استان، کاهش فاصله مردم و مسوولین،توسعه زیرساخت ها، تشکیل مجمع مشترک توسعه اقتصادی، استفاده از جوانان و بانوان در مناصب مدیریتی و… جهت سربلندی گیلان و گیلانیان گام بردارم و در این میان توفیقی اگر دست داد، به یقین عنایت خداوند و همدلی و همراهی یکایک شما مردم گیلان از اقشار مختلف بویژه خانواده های معظم شهدا و ایثارگران ،نماینده معزز ولی فقیه در گیلان، اعضای محترم مجلس خبرگان رهبری، نمایندگان پرتلاش مجلس شورای اسلامی ، امامان محترم جمعه ،مدیران دستگاه‌های قضایی، امنیتی و نظارتی، فرماندهان نظامی و انتظامی، فرمانداران و مدیران دستگاه های اجرایی، اصحاب رسانه و مطبوعات، موسسات مردم نهاد و فعالین اجتماعی، احزاب و همه ارکان تاثیرگذار و تصمیم گیر در استان بویژه همکاران عزیز بنده در استانداری بوده است .

داوری نهایی در باب میزان توفیق در این مدت خدمت، برعهده مردم گیلان است اما خدا را شاهد می گیرم که از همه توانم برای کار و تلاش در این خطه از ایران عزیز بهره گرفتم و اذعان دارم به رغم توفیقات، کاستی‌هایی بسیار باقی مانده است.
از آحاد مردم عزیز گیلان که شایسته بهترین ها هستند به خاطر همه‌ محبت‌های بی‌شائبه‌شان، صمیمانه تشکر می‌کنم و از قصورهای خویش در برابر بزرگی آنان حلیت می‌طلبم و اطمینان دارم؛ فردای گیلان، روشن تر از پیش رقم خواهد خورد.

مصطفی سالاری

  • منبع خبر : پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری گیلان