جانشین دبیر حزب اعتدال و توسعه استان گیلان از نهایی شدن گزینه‌های پیشنهادی این حزب جهت تصدی استانداری گیلان خبر داد.

 مهندس ابراهیم نصر جانشین دبیر حزب اعتدال و توسعه گیلان و رییس ستاد انتخاباتی این حزب در انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۶، طی مصاحبه‌ای در خصوص کاندیداهای پیشنهادی این حزب برای استانداری گیلان گفت: مهمترین ویژگی‌های مد نظر اعتدالیون تخصص، شناخت دقیق استان، سابقه روشن و مفید و بومی بودن استاندار آینده است. البته برای ایجاد وحدت حداکثری و پرهیز از اختلافات، همراهی و همگامی با انتخاب احزاب اصلاح‌طلب استان نیز جزء شاخص‌های دوستان ما بود.

وی افزود: بر اساس شاخص‌های فوق، ما دو گزینه را برای پیشنهاد به دولت و وزارت کشور، بدون ذکر اولویت، انتخاب کردیم. جناب آقای قاسم رمضانپور که از چهره‌های مبرز اصلاح‌طلب استان، نماینده دو دوره مجلس شورای اسلامی و معاون کنونی سازمان برنامه و بودجه کشور هستند. ایشان شخصیتی متین، مودب و باتجربه هستند که قطعاً در توسعه استان نقش‌آفرین خواهند بود. نفر بعدی جناب آقای کیوان محمدی، چهره‌ای فرهنگی و دانشگاهی، دبیر حزب اعتدال و توسعه استان، از چهره‌های محوری ستاد دکتر روحانی در انتخابات ۹۲ و رییس کنونی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان که برنامه ششم توسعه و طرح آمایش استان در دوره ایشان تبیین، تدوین و به تصویب شورای برنامه‌ریزی استان گیلان رسیده است. تسلط و شناخت از نزدیک ایشان بر پروژه‌های استان، آرامش، درایت و تجربه اجرایی در استانداری‌های هرمزگان و گیلان هم از ویژگی‌های ایشان است.

جانشین دبیر حزب اعتدال و توسعه استان گیلان در پایان گفت: ما امیدواریم با توجه به اتحاد، همدلی و همگامی اکثر نیروها و احزاب اصلاح‌طلب و اعتدال‌گرای استان، دولت محترم و وزارت کشور به خواسته مردم شریف گیلان در انتصاب استاندار بومی توجه ویژه داشته باشند.