با حضور دبیر، اعضا و تنی چند از مسئولان احزاب اصلاح‌طلب استان گیلان، اولین جلسه تشکیلات گیلان حزب مجمع ایثارگران اصلاح‌طلب در رشت برگزار شد.

 اولین جلسه حزب مجمع ایثارگران اصلاح‌طلب، تشکیلات گیلان، روز شنبه ۱۳ مهرماه ۱۳۹۸ با حضور جمعی از مسئولان استانی احزاب اصلاح‌طلب و اعضای حزب، به ریاست حجت الاسلام والمسلمین دکتر مباشر امینی، دبیر مجمع ایثارگران اصلاح‌طلب استان گیلان در رشت برگزار شد.

در ابتدای این جلسه دبیر این حزب، در رابطه با تشکیل مجمع ایثارگران اصلاح‌طلب گفت: متاسفانه بسیاری از ارزشها در این سالها توسط افراد سودجو مصادره شده است، در صورتیکه این ارزشها مثل ولایت فقیه، ایثارگری و… متعلق به همه ملت انقلابی ایران است.

امینی افزود: بنای این حزب زنده نگه داشتن ارزشهاست و حرکت آن از زمانی آغاز شد که در سالروز عملیات کربلای پنج، جمعی از دوستان به ملاقات آیت الله هاشمی(ره) و آقای خاتمی رفتند و قرار شد در قالب یک تشکل ارزشی، دوستان را جمع کنند و بر اساس مرام‌نامه و اساس‌نامه اهداف را پیش ببرند.

دبیر حزب مجمع ایثارگران اصلاح طلب استان گیلان در قسمت پایانی سخنان خود گفت: ما بنا داریم به امید خدا شورای مرکزی این تشکل سیاسی را در استان گیلان تشکیل بدهیم و تشکر می‌کنیم از دوستان عزیزی که در جلسه حضور دارند و همچنین بعضی از دوستانی که به عنوان مهمان به ما افتخار دادند؛ همچنین از جناب آقای سعید آقایی به جهت اهتمام و همکاری برای تشکیل این جلسه تشکر ویژه دارم.

گفتنی است که “مجمع ایثارگران اصلاح‌طلب” از احزاب اصلاح‌طلب جدیدالتاسیس عضو شورای هماهنگی جبهه اصلاحات به شمار می‌آید و دبیرکلی آن را جواد امام، از ایثارگران دقاع مقدس و مشاور سید محمد خاتمی، رییس دولت اصلاحات بر عهده دارد. حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر فرامرز مباشر امینی، چندی پیش از سوی جواد امام، به عنوان دبیر این تشکل در استان گیلان منصوب شد.

  • منبع خبر : اختصاصی رُوار