دکتر احمد رمضان‌پور نرگسی، نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی و رییس شورای اصلاح‌طلبان استان گیلان، در گفت‌وگویی به خبر ترور ناجوانمردانه سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی و شهاد مظلومانه این سردار سپاه اسلام واکنش نشان داد.

 نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی با ابراز تسلیت به مناسبت شهادت فرمانده سپاه قدس اظهار داشت: در کنار شجاعت، نبوغ و درایت منحصر به فرد سردار سلیمانی در میدان جنگ، مردم‌داری و وفاداری این شهید سرافراز به اسلام ناب محمدی، مردم، میهن و همه مستضعفان و مظلومین منطقه بود که محبوبیتی روزافزون و چهره‌ای کاریزما را برای ایشان در منطقه و جهان ایجاد کرده بود.

دکتر احمد رمضانپور افزود: سردار قاسم سلیمانی مالک اشتر زمان بود و مواضع و نگاه فراجناحی و وحدت‌محور او شاخص مناسبی برای بصیرت محسوب می‌شود که باید همگان با درکی درست رهرو این خط مشی باشند.

عضو شورای اسلامی شهر رشت، شهادت حاج قاسم سلیمانی به دست آمریکا را نشانه پیروزی این شهید بر دشمن حقیقی پس از دهه‌ها مبارزه با استکبار و مزدوران منطقه‌ای آنها دانست و تاکید کرد: قطعا جریان مقاومت در ادامه راه، به تأسی از فرمانده شهید خود، در این عرصه مستدام خواهد ماند.

رییس شورای اصلاح‌طلبان استان گیلان با اشاره به اینکه سرلشگر سلیمانی چهره‌ای مخلص و محبوب برای آحاد ملت ایران بود و مقام معظم رهبری نیز در سوگ یار دیرین خود سه روز عزای عمومی اعلام کرده است، از تعطیلی جلسات اصلاح‌طلبان استان گیلان، علی‌الخصوص نشست بزرگ استانی شورای اصلاح‌طلبان گیلان، در این سه روز به احترام شهادت این سردار رشید اسلام خبر داد.

این نشست قرار بود، صبح امروز با حضور اعضای شورای سیاست‌گزاری اصلاح‌طلبان گیلان، مسئولان احزاب و فعالان سیاسی اصلاح‌طلب سراسر استان، در شهر رشت برگزار شود.

  • منبع خبر : رُوار