گردهمایی توسعه و اشتغال فراگیر استان سیستان و بلوچستان با حضور و سخنرانی مهندس مازیار صیادی، مشاور اجرایی گیلانی طرح اشتغال فراگیر سیستان و بلوچستان، در تهران برگزار شد.

 در این گردهمایی که با ریاست دکتر واعظ مهدوی و با حضور دکتر زنگنه، معاون برنامه ریزی اقتصادی استانداری سیستان و بلوچستان و نمایندگان دستگاه‌های تخصصی استان، روز دوشنبه ۹۸/۱۰/۲۳ در تهران برگزار شد، مهندس مازیار صیادی، رییس کارگروه برنامه‌ریزی کانون کارآفرینان استان گیلان به ایراد سخن پرداخت.
وی با اشاره به تجربیات به‌دست آمده در استانهای شمالی در امر اشتغال فراگیر و بیمه بازنشستگی، ابعاد فرایند توسعه اشتغال فراگیر در استان سیستان و بلوچستان را در گرایش‌های اقتصاد خرد و مشاغل خانگی مورد بررسی و واکاوی قرار داد.
در ادامه این نشست، براساس طرحهای پیشنهادی، مسولیت مشاوره اجرای اشتغال فراگیر در استان سیستان و بلوچستان به مهندس مازیار صیادی سپرده شد.
گفتنی است که مهندس صیادی به عنوان اولین گام، در پنجم بهمن ماه در همایش توسعه و اشتغال فراگیر در شهرستان محروم سرباز شرکت کرده و طرح‌های پیشنهادی خود را تشریح و اجرا خواهد کرد.

مازیار صیادی علاوه بر سالها فعالیت در حوزه تعاون، کار، کارآفرینی، اشتغال فراگیر و بیمه بازنشستگی روستاییان، مسئولیت دبیرکلی مجمع مهندسین استان گیلان را عهده‌دار است.

  • منبع خبر : جام مارلیک