دکتر اسحاق جهانگیری، معاون اول رییس‌جمهور، در گفت و گوی تلفنی با استاندار گیلان در جریان آخرین اقدامات صورت گرفته برای مبارزه با بیماری کرونا در استان قرار گرفت.

دکتر اسحاق جهانگیری در گفت وگوی تلفنی با استاندار گیلان در جریان آخرین وضعیت مبتلایان به ویروس کرونا، بهبود یافتگان، وضعیت بیمارستان‌ها و مراکز درمانی و نیازها و اقدامات پیشگیرانه استان قرار گرفت.

معاون اول رییس جمهوری همچنین از تلاش‌های شبانه روزی کادر پزشکی و درمانی استان در خط مقدم مبارزه با کرونا قدردانی کرد.

 دکتر ارسلان زارع، استاندار گیلان نیز در این گفت وگوی تلفنی، با قدردانی از همکاری مردم استان، گزارشی از اقدامات انجام شده در مبارزه و مقابله با بیماری کرونا و شیوع این ویروس ارائه کرد.

وی اقدامات انجام شده در زمینه تجهیز مراکز درمانی، اجرای مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا و بهره گیری از ظرفیت های نهادهای نظامی، مردم نهاد، گروه های جهادی و خیرین را نیز تشریح کرد.

همچنین رییس مجلس شورای اسلامی نیز در گفت وگوی تلفنی با استاندار گیلان از آخرین اقدامات صورت گرفته برای مبارزه با بیماری کرونا در استان قرار گرفت و بر پیگیری برخی اقدامات و نیازها در سطح ملی تأکید کرد.
علی لاریجانی امروز در گفت وگوی تلفنی دیگری با استاندار  گیلان، ضمن قدردانی از وی، ستاد مدیریت کرونا و نیز همکاری مردم استان، اظهار امیدواری کرد که در خانه ماندن عموم هم وطنان تا پایان تعطیلات نوروزی و نیز روز طبیعت، استمرار داشته باشد.

استاندار گیلان نیز در این گفت وگو با ارایه گزارشی از اقدامات انجام شده در مبارزه و مقابله با کرونا و شیوع این بیماری و همچنین تشریح اقدامات انجام شده ر زمینه تجهیز مراکز درمانی، نیازهای استانبرای این مقابله با کرونا و درمان مبتلایان را طرح کرد و خواستار پیگیری ها در سطح ملی برای رفع این نیازها شد.

گیلان جزو پنج استان کانون شیوع ویروس کرونا در کشور است.

  • منبع خبر : خبرگزاری ایرنا