استاندار گیلان گفت: ملت بزرگ ایران سال ۱۳۹۸با همه فراز و نشیب ها و تشدید تحریم های بین المللی با استقامت و نیز تلاش خدمتگزاران شان، دستاوردهای بزرگی کسب کردند و برای استان هم سالی نسبتا موفق بود.

دکتر ارسلان زارع در نخستین روز از فصل بهار در پیام نوروزی خود ضمن تبریک فرار رسیدن سال نو با قدردانی از مشارکت فعالانه و ارزشمند مردم و خدمتگزاران آنان در عرصه سلامت به ویژه کادر درمان، ابراز امیدواری کرد که سال جدید، همراه با سلامتی و توفیق روزافزون در سایه همدلی، همکاری، مشارکت و تلاش بیشتر خدمتگزاران به مردم فهیم گیلان باشد.

وی در این پیام تصریح کرد: ملت بزرگ ایران سال ۱۳۹۸ را با همه فراز و نشیب ها با استقامت و تلاش خدمتگزارانش توانست دستاوردهای بزرگی نصیب خود کردند و در استان گیلان هم در این سال بیش از دو هزار پروژه عمرانی و اقتصادی با اعتباری بالغ بر چهار هزار میلیارد تومان به انجام رسید و بهره برداری شد.

وی در ادامه افزود: در روزهای اخیر شاهد مشارکت فعالانه و ارزشمند مردم و خدمتگزاران آنها در عرصه سلامت به ویژه کادر درمان استان بودیم که تلاشی ایثارگرانه و بسیار ارزشمند است.

وی با قدردانی از این تلاش ها ابراز امیدواری کرد: سال جدید  همراه با سلامتی و توفیق روزافزون در سایه همدلی، همکاری، مشارکت و تلاش بیشتر خدمتگزاران به مردم فهیم، هوشمند استان گیلان باشد.

  • منبع خبر : خبرگزاری ایرنا