شورای حامیان تدبیر و امید گیلان با صدور بیانیه‌ای از مردم گیلان خواست تا ضمن حضور گرم و شایسته در آیین استقبال از رییس جمهور، نمایشی غرورآفرین و خاطره‌انگیز از اتحاد و همبستگی دولت و ملت در نظام جمهوری اسلامی را در خاطره تاریخی این سرزمین، به یادگار بگذارند.

 به گزارش روار، متن کامل این بیانیه بدین شرح است:

«بسم الله الرحمن الرحیم»

محضر مردم عزیز، سخت‌کوش و شریف استان گیلان

خدا را بسیار شاکریم که در روز‌های پایانی سال ۹۷ دیار فرزندان برومند ایران، گیلان پذیرای رئیس ‌جمهوری محترم اسلامی ایران خواهد بود.

اکنون در آستانه این سفر با گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل (ره) و شهدای گرانقدر انقلاب، از آحاد مردم کوشا و شریف استان انتظار می‌رود، با حضور گرم و شایسته در آیین استقبال از جناب آقای دکتر حسن روحانی، میهمان‌نوازی مردمان کریم دیار مهربانی را یک ‌بار دیگر به اثبات رسانده و نمایشی غرورآفرین و خاطره‌انگیز از اتحاد و همبستگی دولت و ملت در نظام جمهوری اسلامی را در خاطره تاریخی این سرزمین، به یادگار بگذارند. با این امید که این سفر، نقطه عطفی در روند توسعه پایدار و همه ‌جانبه استان عزیزمان و گام بلندی در پیشبرد اهداف متعالی ایران عزیز باشد و هیات محترم دولت از نزدیک در جریان مشکلات و مطالبات اقتصادی، اجتماعی، عمرانی، زیست محیطی و …. گیلان عزیز قرار گرفته و بهترین تصمیمات ممکنه را اتخاذ نمایند.
پیشاپیش افتتاح خط راه آهن قزوین – رشت به دست ریاست محترم جمهور که سالها مردم عزیز گیلان منتظر آن بوده اند و یکی از مهمترین و آخرین قطعات راه استراتژیک نوستراک (کریدور شمال – جنوب) خواهد بود را به هم استانیهای گرامی تبریک عرض مینماییم.

مراسم استقبال:
ساعت ۹ صبح چهارشنبه ۱۵ اسفند ماه ۹۷
ورزشگاه تختی لاهیجان

“شورای حامیان تدبیر و امید گیلان”

  • منبع خبر : رُوار