فرمانده سپاه قدس گیلان گفت: قرار گرفتن سپاه در لیست تروریسم موهبتی الهی محسوب می‌شود و این حرکت ترامپ مثبت‌ترین اقدام وی در راستای نابودی استکبار جهانی است.

 سردار محمد عبدالله پور صبح سه شنبه در دیدار با نماینده ولی فقیه در گیلان که در دفتر وی در مصلای امام خمینی (ره) رشت برگزار شد با اشاره به روز پاسدار، اظهار کرد: ملت ایران پاسدار انقلاب هستند و روز پاسدار را باید به همه ملت ایران تبریک گفت.

وی با اشاره به اقدام رئیس جمهور آمریکا درباره قرار دادن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در لیست اسامی تروریسم جهانی، بیان کرد: احمق‌ترین احمق‌ها که در رأس آنها آمریکا قرار دارد از شدت ترس و خشم سپاه را جز این لیست اعلام کرده است.

فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه قرار گرفتن سپاه پاسداران در این لیست باعث افتخار است، گفت: برای ما بسیار باعث افتخار است که در لیست تروریست قرار گرفتیم زیرا دشمن با این کار مجوز کشته شدن خودش را امضا کردند و سپاه به دنبال فرصتی برای ریشه کن کردن فتنه و استکبار جهانی است.

سردار عبدالله پور با تاکید بر اینکه جمهوری اسلامی ایران دشمنان احمقی دارد، تصریح کرد: قرار گرفتن سپاه در لیست تروریسم موهبتی الهی محسوب می‌شود و این حرکت ترامپ مثبت‌ترین اقدام وی بوده است.

وی با اشاره به حادثه سیل در ۲۳ استان کشور، بیان‌کرد: ملت ایران با همدلی و هماهنگی و تحت فرمان رهبر معظم‌انقلاب در کنار نیروهای مسلح و دولت در حال پشتیبانی و کمک رسانی به مردم آسیب دیده از سیل هستند.

سردار عبدالله پور ادامه داد: امروز چهارمین کاروان کمک‌های انسان دوستانه مردم استان گیلان به ارزش بیش از یک میلیارد و ۳۰ میلیون تومان شامل کالاهای اساسی شامل یخچال، کمد، اجاق گاز، بخاری و سایر ملزومات زندگی به استان‌های لرستان، خوزستان و مازندران ارسال می‌کند.

وی با بیان اینکه این جلسه برای بیعت دوباره با ولایت فقیه است، افزود: سپاه پاسداران پای عهد و پیمان خود با ولایت و رهبر معظم انقلاب تا آخرین نفس ایستاده ایم و می‌ایستیم.

  • منبع خبر : خبرگزاری مهر